Definitive Guide yat kiralama için

Klimalı, televizyonlu, musiki sistemli, buzdolaplı, fırınlı, buz makinesi, GPS, radar, günleme minderleri, güvertede masa ve kürsü tamamlanmak üzere hile ekipmanı da bulunmaktadır. Ayrıca yatlarda destek ve yataklarda bulunmaktadır.  Sizin konforunuz için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. şayet ki yat kullanmayı bilmiyor iseniz size efe kiralaya bilme imkânına sahibiz ve bu da ücrete lahika olarak ilave edilmektedir. Fakat kaptanın yiyecek, içmece ve yatma masrafları ekstra olarak sizlere aittir. Kiralanan yatın kaç nefis başüstüneğuna hüküm verin ve ona göre yatınızı kiralamayı da zinhar ihmal etmeyin.

ödememek için sabit bir restoranda edinmek namına yatta kaşındırmak verebilirsiniz. Lüks motor yatlarımızda lokanta kalitesinde yemekleri kesiksiz değişen büyüleyici bir dekor eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

Yol donanımlı Guletlerle sizlere unutamayacağınız güzellikte ikramlar ve hizmetler sunuyor, Gulet tercihini sizlere bırakıyoruz.

Sevdiklerinize yatta şaşırtı bir veladet günü yapabilir ve veladet güneşü sürprizinizi havai fişek, lazer gösterisi, yanardağ ışık gösterisi, dönem, şampanya patlatılması, DJ performans, uçan balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir doğum tarihü evetşatabilirsiniz.

Yatta tevellüt ruzü organizasyonlarında çağrı sahibinin beklentilerine bakılırsa aktivite izlenceı konstrüksiyonlmaktadır. Gato kesimi ikramlıkların servisi canlı çalgı ya da banttan musiki neşriyatı gestaltlabilmekte havai fişek gösterisi ve yanardağ gösterisi dokumalabilmektedir. çağrı sahibinin isteği doğrultusunda lazerli ışık gösterisi ve animasyonlar da gene teşkilat çerçevesinde davetlilerin neşeli saatler geçirmesi bağırsakin uygulanmaktadır.

Mai Sefer süresince, yatlarımızın boyutlarına gereğince 3 ve henüz çokça mürettebat, günün 24 saati sizlere görev vererek her devir iye ve akdeniz'in görkemli turkuaz mavisi ve berrak sularında mavi turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Yunan Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos kabil Ege ve Akdenizde mevcut Yeşil ve Mavinin iç sinee geçmiş görkemli koylarında ve adalarında düzenlediğimiz gökçe seyahat ile şehirlerin aptalmekeşliği ve dinlence yörelerinde bulunan her şey dahil otellerin patırtısü ve lezzetsiz engelsiz büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde yüzmek, yelken yapmak, şemsle ve grubunuzla baş sarrafiyea henüz sakin ve size özel unutulmaz bir dinlenme evetşarsınız.

İlçede bu yıl 36'ncısı düzenlenen "Marmaris Yacht Charter Show Fuarı"nda çok adetda gulet ve motor yat tanıtıldı. Büyüklüğü ve barındırdıkları konforla dikkati çeken lüks yatlar, emlak karıni ve dar dışından mevrut acente yetkililerinden de önemli ilişik gördü.

İpucu: Isı muhtemelen (üzerimize düşeni muhtevain bu yönde şanslı = sivrisinek geceleri güvertede hab .... ve akşam olacak şekildedir, çünkü çok size Muscol veya böceklere karşı özge bir ürün getir ıgizır!). Faaliyetleri ile dayalı olarak, tığ, şnorkel ve yüzme kayak kafaardık sırasında üç durak yaptı (gemide maruz donanım!). Hassaten gün süresince teknede kendi musiki (iPod iPhone) oturtmak ve kendi hava yaratabilirsiniz! Kısacası, 24 sayaç iyi bir kaçış salık ediyoruz! Eğlen!

İstanbullular için farklı ve masalsı birer şehir gibidir, adalar. Bu eşsiz bölgelere bir bile size özel bir yatla gittiğinizi görüntü…

Bir gulet yolculuk turkuaz yalı evetşamaya daha dobra bir hat yoktur! Efe Erhan ve onun er kişi her meram bağırsakin web sitesi fiilen hoş ve yararlı. Yalnız Sultan uzun deneyim gulet, sınav edilecek olan!

Yalnız madem görevim en şık, en sükûnet, en özeli doğrusu en ışıltılı olanı uydurmak, çıkarmak... 'Şimdi tam demı,' dedim ve bu hafta Iaşe'dan faydalanmanın en lüks için değinmeye hüküm verdim. İşte Imik'ın en lüks temaşa vesaitı, kiralık tekneleri: SEASONS

Tekne kiralama fiyatları ve kiralık tekne seçeneklerimiz karınin fiyatlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Özellikle denize düşkünlüğü olan ve denizi seven bayanlar bu plandan nispeten etkilenmektedirler. Hoş olan bu hatıran unutulmaması midein yat kullanılması da etkileyici bir faktör olmaktadır.

Teknede yaz tatili üzere bir muhtemellık üstelik insanın harika bir dinlence düşsel kurmasına olağanüstü derecede renk katarken, bütün bu hizmetler ve donanımlarla harika bir tatile iyi oranlamak, bizce büyük bir vesileın kaçırılması demektir. Tıpkı 5 yıldızlı bir otel kabilinden donatılmış teknelerimizde klima, internet kadar birbir hayli görev de sizi bekliyor. Başkaca geceleyin seyirlerinize bile yönleme cihazları GPS radar sayesinde emin bir şekilde devam edebileceksiniz. Tekne Kiralama sistemimizde 3. şahıslara sigortalama ve mali mesuliyet kadar bir incelikyla da uğraşmanıza gerek yoktur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *